8970
, , , , ,

Stay tuned

Wiele się działo tej jesieni, więc najwyższy czas się tym z Wami podzielić. Moim ulubionym wydarzeniem był z całą pewnością wypad w góry, konkretnie do Madonna di Campiglio, miasteczka położonego w północnych Włoszech. Jestem miłośniczką wielu dziedzin sportu i jazda na nartach to dla mnie zdecydowanie jedno z najlepszych zajęć w sezonie jesienno-zimowym. Szybkość, otaczające krajobrazy, płynność jazdy i jedzenie na stokach to powody, dla których mam bzika na punkcie jeżdżenia na nartach! Zresztą mój mały bzik trwa już kilka dobrych lat, gdyż pierwsze kroki w butach narciarskich stawiałam w wieku 4 lat ;)

Kolejnymi urozmaiceniami – bez wątpienia dającymi mi dużo radości – były sesje zdjęciowe: jedna umieszczona poniżej w tym poście, a starsza tutaj (click). Takie sesje zawsze sprawiają mi ogromnie dużo frajdy! Ile to ja się nie naskaczę, nakręcę i nawygłupiam! Czuję się jak ryba w wodzie.

Inną z przyjemności był koncert Edyty Górniak: miała trasę koncertową i była w Bydgoszczy. Wykorzystałam to i kupiłam bilety, aby zobaczyć, jakie show daje jedna z większych gwiazd na polskim rynku. Występ naprawdę robił wrażenie, Edyta ma nieziemski głos.

Ostatnio byłam w Szczecinie, Kołobrzegu i w Warszawie, gdzie spędziłam cudowny przedświąteczny weekend z przyjaciółmi. Atmosfera była magiczna. Piękne ozdoby i dekoracje upiększyły całe miasto, a znajomi naładowali pozytywną energią.

I na koniec breaking news! Od stycznia zaczynam szkołę w Los Angeles. Wyjazd był planowany od miesięcy, ale dopóki wszystko nie było dograne, nie chciałam tego ogłaszać ;) . Jest to spełnienie moich najskrytszych marzeń i w zasadzie nowy rok nie mógł się lepiej zacząć. Będę dzielić się z Wami moimi przeżyciami w serwisach społecznościowych, aby móc chociaż wirtualnie przenieść Was do tej pięknej krainy.

8979897090869082kJdkaQpDZDEy1uxq2b-kHvXvrRBRd-E2AoAxON54nvY90258986960096069566959096329545913691519162

Photohraphy – Oskar Zalita

Comments

comments

Share

About Nikola